Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 200,00 zł.
Producenci
A6W - szóstka Weidera na brzuch 0
A6W - szóstka Weidera na brzuch

Aerobiczna szóstka Weidera - A6W - ćwiczenia na brzuch

Zachęcamy do "przetestowania" bardzo efektywnego ćwiczenia  na mięśnie brzucha. Trening trwa 6 tygodni i niestety z czasem staje się bardzo monotonny ale efekty są naprawdę zaskakujące - proszę nam wierzyć - wszyscy pracownicy naszego sklepu sportowego sportowo.pl "przeszli" przez to i żyją :)

Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha.

Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się jedno po drugim bez żadnych przerw na rozluźnienie mięśni. "Szóstka" składa się z sześciu ćwiczeń następujących po sobie. Najważniejszym elementem każdego powtórzenia jest moment zatrzymania ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 2-3 sek. Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się na płaskim podłożu (materac lub dywan) bez żadnych specjalnych urządzeń i przedmiotów przez sześć tygodni. W końcowy okresie programu (piąty, szósty tydzień) należy zwrócić szczególną uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrożenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtórzeń.

Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu ćwiczeń jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia się w miarę upływu dni realizacji całego programu.

UWAGA!!! Gwarancją sukcesu, czyli otrzymanie po sześciu tygodniach wymaganego efektu jest dokładne wykonywanie wszystkich ćwiczeń i bezwzględne ćwiczenie każdego dnia od chwili rozpoczęcia programu. Każdy dzień ma swoją wartość dla motorycznego pobudzenia mięśni brzucha. Należy pamiętać aby ewentualna przerwa nie była dłuższa niż jednodniowa, gdyż w innym przypadku przerwane zostanie obciążenie mięśni, co nie rokuje uzyskania oczekiwanego wyniku końcowego.

Zamieszczamy graficzny schemat Aerobicznej "szóstki" Weidera. Zachęcamy do jego wydrukowania  i rozpoczęcia treningów - efekty pojawią się naprawdę bardzo szybko.

Zachęcamy do odwiedzin dwóch działów w naszym sklepie, szczególnie korzystnych dla odzyskania i utrzymania smukłej sylwetki:

Kije Nordic Walking oraz Kije Trekkingowe

Siłownia i Fitness

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl