Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 200,00 zł.
Producenci
Crossfit - ćwiczenia - sprzęt 0
Crossfit - ćwiczenia - sprzęt

CrossFit to trening z wykorzystaniem ruchów funkcjonalnych na bardzo wysokiej intensywności. Jest połączeniem trzech grup ćwiczeń – podnoszenia ciężarów, gimnastyki sportowej oraz treningu aerobowego. Głównym założeniem treningu jest osiągnięcie sprawności fizycznej w dziesięciu obszarach fizycznych, takich jak wytrzymałość, siła, gibkość, moc, szybkość, zwinność, równowaga, koordynacja ruchowa, dokładność oraz wydolność krążeniowo-oddechowa. Wykorzystywany jest w sektorze służb publicznych, takich jak  policja, straż pożarna oraz wojsko.

czytaj całość »
A6W - szóstka Weidera na brzuch 0
A6W - szóstka Weidera na brzuch

Zachęcamy do "przetestowania" bardzo efektywnego ćwiczenia na mięśnie brzucha. Trening trwa 6 tygodni i niestety z czasem staje się bardzo monotonny ale efekty są naprawdę zaskakujące - proszę nam wierzyć - wszyscy pracownicy naszego sklepu sportowego sportowo.pl "przeszli" przez to i żyją :)

czytaj całość »
Jaka rakieta do tenisa? 0

Rakieta tenisowa jest niewątpliwie najważniejszym elementem gry w tenisa. Na rynku mamy do czynienia z szerokim asortymentem rakiet tenisowych. Oto kilka najważniejszych elementów, którymi powinniśmy kierować się przy wyborze odpowiedniej rakiety...

czytaj całość »
Zalecany poziom aktywności ruchowej 0

Dla osób, które chcą zachować sprawność i zdrowie polecamy ćwiczenia. W aktualnych zaleceniach podkreśla się, że wymagany poziom aktywności fizycznej dla dzieci i osób dorosłych to 30 minut umiarkowanie intensywnej aktywności ruchowej realizowanej w większość, a najlepiej wszystkie dni tygodnia.

czytaj całość »
Witaminy dla sportowca 0

Być może poruszany przez nas temat wyda się niektórym z Was oklepany, niemniej pozwolimy sobie na przytoczenie kilku spostrzeżeń o tych niezbędnych składnikach naszego organizmu.

czytaj całość »
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl