Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 250,00 zł.
Producenci

Sprawdź opinie o Sportowo.pl

Obsługujemy Paczkomaty InPost

A6W - szóstka Weidera na brzuch 0

Aerobiczna szóstka Weidera - A6W - ćwiczenia na brzuch

Zachęcamy do "przetestowania" bardzo efektywnego ćwiczenia  na mięśnie brzucha. Trening trwa 6 tygodni i niestety z czasem staje się bardzo monotonny ale efekty są naprawdę zaskakujące - proszę nam wierzyć - wszyscy pracownicy naszego sklepu sportowego sportowo.pl "przeszli" przez to i żyją :)

Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha.

Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się jedno po drugim bez żadnych przerw na rozluźnienie mięśni. "Szóstka" składa się z sześciu ćwiczeń następujących po sobie. Najważniejszym elementem każdego powtórzenia jest moment zatrzymania ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 2-3 sek. Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się na płaskim podłożu (materac lub dywan) bez żadnych specjalnych urządzeń i przedmiotów przez sześć tygodni. W końcowy okresie programu (piąty, szósty tydzień) należy zwrócić szczególną uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrożenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtórzeń.

Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu ćwiczeń jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia się w miarę upływu dni realizacji całego programu.

UWAGA!!! Gwarancją sukcesu, czyli otrzymanie po sześciu tygodniach wymaganego efektu jest dokładne wykonywanie wszystkich ćwiczeń i bezwzględne ćwiczenie każdego dnia od chwili rozpoczęcia programu. Każdy dzień ma swoją wartość dla motorycznego pobudzenia mięśni brzucha. Należy pamiętać aby ewentualna przerwa nie była dłuższa niż jednodniowa, gdyż w innym przypadku przerwane zostanie obciążenie mięśni, co nie rokuje uzyskania oczekiwanego wyniku końcowego.

Zamieszczamy graficzny schemat Aerobicznej "szóstki" Weidera. Zachęcamy do jego wydrukowania  i rozpoczęcia treningów - efekty pojawią się naprawdę bardzo szybko.

Zachęcamy do odwiedzin dwóch działów w naszym sklepie, szczególnie korzystnych dla odzyskania i utrzymania smukłej sylwetki:

Kije Nordic Walking oraz Kije Trekkingowe

Siłownia i Fitness

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Promocje
Trampki , oryginalne buty Inkamos - Corto Gris
Trampki , oryginalne buty Inkamos - Corto Gris
165,00 zł 145,00 zł
szt.
Kije Nordic Walking Atakama
Kije Nordic Walking Atakama
62,00 zł 60,00 zł
szt.
Gryf łamany 120 cm z zaciskami Evolution CrossFit
Gryf łamany 120 cm z zaciskami Evolution CrossFit
83,00 zł 65,90 zł
szt.
Piłka fitness do masażu 65 cm Get Spart
Piłka fitness do masażu 65 cm Get Spart
41,00 zł 39,90 zł
szt.
Czepek kąpielowy lycra Get Spart senior
Czepek kąpielowy lycra Get Spart senior
3,90 zł 3,70 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl